Засідання позачергової сесії сільської ради

23 лютого 2022 року,  відбулася позачергова вісімнадцята сесія Тягинської сільської ради восьмого скликання під головуванням сільського голови Раїси Пономаренко.

У пленарному засіданні сесії взяли участь 16 депутатів із 22 обраних. На сесію також були запрошені старости округів Тягинської територіальної громади.

На тлі зростання напруги на кордонах України та загрози російського вторгнення, Збройними силами України наразі відпрацьовуються різні сценарії, проводяться спеціальні навчання та готується план дій на випадок ускладнення воєнно-політичної обстановки. Тому, головним питанням, винесеним на розгляд депутатів Тягинської сільської ради, було затвердження Програми по фінансуванню територіальної оборони на 2022 рік, яка передбачає виділення коштів в розмірі 50,0 тисяч гривень на територіальну оборону. Депутати віднеслись дуже відповідально до цього питання та одноголосно підтримали дане рішення.

Розглядались також питання затвердження Програм: підтримки органів виконавчої  влади Бериславського району, фінансової  підтримки державних установ ветеринарної медицини та фінансової підтримки 2 державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій; щодо відведення земельних ділянок в  постійне користування для КП « Тягинська комунальна дільниця» та затвердили зразок  звернення до жителів Херсонської області й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки не підігрувати агресору.