СПОРТ

На території ради громада займається спортом на футбольному полі яке розташоване по вулиці 1 Травня і було засноване в 2012 році.

З того часу команда нашого села постійно приймає участь у першостях району з футболу серед аматорських команд. За цей час команда в 2012 році зайняла ІІІ місце в чемпіонаті Бериславського району. Також в сезоні 2016 року в Чемпіонаті району з футболу команда нашого села посіла ІІІ місце і всі гравці були нагороджені грамотами і медалями а команда сільської ради була нагороджена кубком.
Спортивні змагання проводяться в сільському будинку культури та спортивному залі Тягинської загальноосвітньої школи.

Так на протязі останніх років постійно проходять змагання з волейболу серед чоловіків та жінок, настільного тенісу, шашок, шахів, нардів.

Наші команди постійно приймають участь у змаганнях районного та обласного рівня. Так у 2015 році команда нашого села виграла обласну спартакіаду «На краще спортивне село 2015» з таких видів спорту як волейбол, настільний теніс, гирі, перетягування канату, шахи і зайняли загальнокомандне І місце. За підсумками обласної спартакіади були направлені на змагання в м. Київ, де захищали Херсонщину на всеукраїнських змаганнях «На краще спортивне село 2015» в Україні. Виступили достойно, з 24 команд усіх областей України наша команда зайняла 12 місце. А з видів спорту були такі показники:

– шахи – IV місце в Україні (Дорошенко Григорій, Педь Олена);

–  настільний теніс  VII місце в Україні (Цимбал Світлана, Колєснік Валерій,);

– волейбол VII місце (Стойко Сергій, Бурдулюк Віктор, Довбиш Олександр, Паталашка Сергій, Козак Олександр,Ковбасенко Олександр, Момчалович Максим);

– гирі XX місце (Стукан Генадій);

– перетягування канату XIII місце (Луковець Сергій, Абрамов Сергій, Кругляк Юрій, Павліченко В’ячеслав, Бацула Олександр, Котенко Сергій).

В 2016 році команда нашого села представляла Бериславський район в спартакіаді Херсонщини на кращий спортивний район де наша команда зайняла загальнокомандне ІІ місце де відзначились:

• Цимбал Світлана І місце з настільного тенісу;
  • Стецюк Олександр І місце з шашок;
  • Педь Олена ІІ місце з шахів;
  • Бурдулюк Віктор, Бондаренко Павло ІІ місце з волейболу;
  • Поскрипка Анастасія, Стукан Генадій ІІ місце з гирьового спорту.

В м. Цюрупинськ проходили змагання з настільного тенісу де команда нашого села зайняла ІІ місце  серед всіх команд Херсонщини.

У вересні 2017  року у районному центрі, м. Берислав проходили змагання Обласної Колосіади Херсонщини на краще спортивне село.

Команда села Тягинка на чолі з сільським головою Пономаренко Раїсою Миколаївною приймала участь у змаганнях з футболу, шахів, шашок, настільного тенісу, перетягування канату та спортивної родини. Загальна кількість команд що приймали участь – 12 команд з різних районів області та міст Херсону та Нової Каховки. наша команда зайняла почесне загальнокомандне ІІІ місце, за що були нагороджені грамотою та кубком Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України. Нашу команду захищали:

Шахи: Ковальчук Ю., Бойченко О.;

Шашки: Стойко В., Стукан О.;

Настільний теніс: Ковбасенко О., Новак В.;

Перетягування каната: Луковець С., Котенко С., Брусенець О., Брусенець А., Булатов О.;

Футзал: Стойко С., Момчалович М., Бурдулюк В., Гаврилін С., Бойко О., Цой Г., Колеснік В., Бондаренко П.;

Спортивна родина: Зичков І., Зичкова Е. та син Зичков О., які стали переможцями серед усіх команд Херсонщини

08 вересня 2018 року в місті Бериславі у спортивному комплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва у День фізичної культури та спорту відбулися фінальні змагання ІІІ етапу обласної Колосіади «Краща сільська спортивна громада Херсонщини 2018 року», яку проводила територіальна організація громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Херсонській області спільно з громадською організацією «Херсонське обласне відділення громадської організації «Національний олімпійський комітет України».

В урочистому відкритті Ігор та фінальних змаганнях взяли участь більше 450 учасників, тренерів, суддів, офіційних представників з 12 сільських і селищних громад, міст Берислава та Херсона.

За звання переможців у 9 видах спорту: 5-и командних першостях  – волейболі (жінки, чоловіки), футзалі (жінки, чоловіки) і перетягуванні канату (чоловіки) та 4-х особистих  першостях – гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках та шахах. В змаганнях мали право брати участь тільки спортсмени-аматори, які постійно проживають і зареєстровані у селі або селищі, за яке змагалися.

В абсолютній першості перемогла і здобула звання «Краща сільська спортивна громада Херсонщини 2018 року» – сільська громада села Тягинка

Переможцями Колосіади у ІІІ групі ( збірні сіл і селищ з населенням до 2 тисяч зареєстрованих мешканців) стали: