Зустріч з народним депутатом Іваном Вінником

Загальна22 червня 2018 року у актовій залі Тягинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбулася зустріч громади села з народним депутатом Верховної Ради України Іваном  Вінником.

звітністьЗвертаючись до виборців, народний депутат наголосив, що хотів зустрітися зі своїми виборцями маючи вже певні напрацювання у парламенті. Народний депутат коротко ознайомив присутніх з проведеною роботою на своєму виборчому окрузі та у комітеті Верховної Ради.

ВідповідіДалі, за пропозицією народного обранця, зустріч пройшла у форматі «запитання-відповіді».

Присутні Пересічних Тягинчан, які прийшли на зустріч, цікавили як питання загального характеру, земельні питання, питання матеріального забезпечення школи, допомога у ремонті закладу культури. Серед найбільш гострих і хвилюючих  питань селян, адресованих депутату йшлося про вкрай незадовільний стан доріг у населеному пункті та депутат наголосив на тому що разом із районною владою планує і надалі допомагати у розвитку нашого села та району в цілому шляхом створення проектів розвитку різного характеру.

20180622_095930 1Після зустрічі з виборцями депутат відвідав місцевий будинок культури та оцінив об’єм потрібних робіт

За результатами зустрічі народний депутат, обіцяв розглянути порушенні виборцями проблеми. Про результати їх розгляду поінформувати безпосередньо тих, хто до нього звернувся та громаду  під час наступних зустрічей.