Дошка пошани

24 серпня 2018 року в приміщенні сільського Будинку культури відбулося святкування 240 років заснування села Тягинка під назвою «ДНІПРОВІЙ ПЕРЛИНІ ТЯГИНЦІ – 240 РОКІВ». На свято були запрошені представник благодійного фонду імені Ігоря Колихаєва Мягка Тетяна Миколаївна, учасники художньої самодіяльності сусідніх сіл гурт «Степовичка» (Іванівка) та гурт «Закаблуки» (Львове).

На території села проживають 16 учасників АТО


Нагородження учасників АТО

Нагородження учасників АТО

На святі вшановували їх та матерів, подарували рушники – обереги.

Номінація «Зразковий двір»

Під час святкування були нагороджені переможці, які взяли участь у конкурсі «Зразковий двір», “Краща адмінбудівля”. Сільський голова Пономаренко Р.М. разом з представником благодійного фонду Ігоря Колихаєва Мягкою Т.В. відзначили переможців табличками.


Номінація «Зразковий двір»

Відзнаку “Зразковий двір” отримали такі двори:


Номінація «Зразковий двір»

Бугиль Микола Ілліч

Номінація «Зразковий двір»

Дмитренко Ніна Григорівна

Номінація «Зразковий двір»

Ковальчук Олександр Федорович

Номінація «Зразковий двір»

Кругляк Геннадій Анатолійович

Номінація «Зразковий двір»

Кузнець Василь Матвійович

Номінація «Зразковий двір»

Луцишин Віктор Іванович

Номінація «Зразковий двір»

Майборода Валентина Володимирівна

Номінація «Зразковий двір»

Мориконь Тамара Іванівна

Номінація «Зразковий двір»

Мурашова Валентина Миколаївна

Номінація «Зразковий двір»

Недовізій Віра Сергіївна

Номінація «Зразковий двір»

Овчаренко Сергій Анатолійович

Номінація «Зразковий двір»

Серпун Григорій Григорович

Номінація «Зразковий двір»

Федощенко Ольга Миколаївна

У номінації “Краща адмінбудівля” перемогу виборола будівля Тягинського дитячого дошкільного навчального закладу


Нагородження керівників організацій

Котенко Галина Вікторівна – завідуюча дитячим дошкільним навчальним закладом

За високі досягнення в розвитку фізичної культури та спорту, особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та довголітню сумлінну працю вручено нагороду

Нагородження керівників організацій

Стойко Василь Богданович – інструктор – методист з фізичної культури та спорту

За ініціативність, активну життєву та громадську позицію, вагомий внесок у добробут села були нагороджені жителі нашого села:

Нагородження людей з активною життєвою позицією

Бабич Олену Іванівну, Пітика Леоніда Івановича, Лобок Валентину Федорівну та Кобзар Анатолія Максимовича

Найстаршому жителю села сільський голова Р.М. Пономаренко вручила посвідчення


Найстаршому жителю села

Левченко Яків Михайлович, 90 років

Спортивні нагороди


Спортивні нагороди

Сім’ю Зичкових Івана, Ельміри та сина, капітана команди Олександра за перемогу у чемпіонаті обласних змагань “Краща спортивна сім’я”.
Кривенко Олександра та Безкровного Єгора, як чемпіонів району, призерів області та наймолодших учасників чемпіонату України з пляжного волейболу.

Спортивні нагороди

Стойко Сергія Васильовича – кращого спортсмена року, переможця ігор з футболу та волейболу.

Спортивні нагороди

Дорошенко Григорія Васильовича за І місце у турнірі з шахів, переможець обласних змагань та учасник всеукраїнських змагань з шахів.

Спортивні нагороди

Ковальчук Юрій – учасник всеукраїнських змагань з шахів.

Спортивні нагороди

Бурдулюк Віктор переможець гри з настільного тенісу

Спортивні нагороди

Бабич Олена – переможець гри у шашки.

Майстрині села


Майстрині села


Майстрині села


Майстрині села


Майстрині села

Роботи яких неодноразово прикрашали виставки села, району та області.