Бібліотеки

Тягинська бібліотека


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В селі Тягинка працює сільська бібліотека, що обслуговує все місцеве населення та допомагає учням у виконанні завдань по програмі школи.

Фонд 1 ФондНа початок 2016 року бібліотечний фонд складає 15236 екземплярів книг. Сільська бібліотека має 303 читача. Щороку сільською радою виділяються кошти на підписку періодичних видань.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Обмін 1 Обмін 2Бібліотека є активним користувачем обмінних фондів Бериславської районної центральної бібліотеки та інших бібліотек.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виставка 1 Виставка 2 Виставка 4Виставка Виставка 6 Виставка 7

Робота завідуючої бібліотеки щодо популяризації книги починається з проведення бібліотечних уроків для дошкільнят та дітей різного віку. Завідуюча сільчською бібліотекою часто проводить виставки на різні теми та до різних дат.

Для плідної роботи сільська рада придбала у бібліотеку ноутбук та принтер. Один раз у місяць з 28.01.2016 року, сільська бібліотека та сільська рада випускає листівку «Тягинський вісник» де висвітлюють всі новини, оголошення та робота сільської ради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Участь 1Участь 2 Участь 4Бібліотека приймає активну участь в організації культурного дозвілля жителів села. Завідуюча сільською бібліотекою має стаж роботи бібліотекаря 40 років, активно співпрацює з іншими установами щодо підготовки та проведення свят.