Увага обговорення!!!!!

Шановні мешканці Тягинської громади,

З радістю продовжуємо наші діалоги щодо перейменування вулиць у наших населених пунктах. Це важлива частина нашого спільного шляху, де кожна ваша думка та пропозиція має велике значення.

Ми відкриті для обговорення згідно з Законом України “Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії” та іншими відповідними правовими актами та на виконання розпорядження начальника сільської військової адміністрації від 25.03.2024 року № 85. щодо перейменування вулиць на території населених пунктів Тягинка, Бургунка, Львове, Ольгівка, Одрадокам’янка, Миколаївка Тягинської сільської ради Бериславського району Херсонської області.

 Також, враховуючи складну ситуацію на території України, ми прагнемо забезпечити, щоб наші назви відображали нашу ідентичність та культурні цінності.

Запрошуємо кожного з вас приєднатися до обговорення до 8 квітня 2024 року включно. Ваші пропозиції та зауваження можна надсилати у письмовій формі  на вказану адресу: 74323, вул. Новоселів,1, с. Високе, Бериславський району, Херсонської області, або на електронну пошту: tiaginkaotg@gmail.com

Дякуємо за вашу участь та активність у створенні кращого майбутнього для нас усіх.

Посилання для обговорення  https://forms.gle/7vP1a4w7u6SfNzp99