Подбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей

Звертаємося до всіх мешканців Тягинської територіальної громади!

Особливо до тих, хто має дітей та продовжує проживати у прибережних населених пунктах, з проханням евакуюватися до більш безпечних територій, щоб не було повторення трагічних ситуацій з загибеллю мирних дюдей.

Наші села продовжують знаходитись на передньому краї південного фронту на відстані досяжності гранатометів та артилерійської зброї ворога, який ні на мить не припиняє свої обстріли з лівого берега Дніпра.

Скільки триватиме така ситуація не знає ніхто, ворог не полишає свої кровожерливі плани, роблячи все, щоб максимально нашкодити нам та нашій країні. Наші захисники роблять максимум, що від них залежить, не шкодуючи своїх сил і життя, але цинічність і підступність російських терористів не знає меж.

Подбайте про власну безпеку, збережіть життя і головне – не наражайте на небезпеку своїх дітей!

 

Куди звернутись про евакуацію:

  • на «гарячу лінію» Херсонської ОВА:
    Телефон 0800330951 або 091 481 78 45
    Telegram: @khoda_help_bot

до волонтерських об’єднань:
– волонтерська організація «Help People» організовує безкоштовну евакуацію мікроавтобусами до Миколаєва. Дозволяється брати з собою домашніх улюбленців. Телефон: 093-69-69-788;
– фонд «Світлі справи» допомагає евакуюватися та надає тимчасовий прихисток.

Телефон: 0800-300-520; телефон для отримання інформації щодо тимчасового прихистку 095-892-85-89;
– волонтерська група з безкоштовної евакуації «Добра справа» приймає заявки на евакуацію з Херсона за посиланням: https://forms.gle/Tf2zS6HLLAnZVLN59
– благодійний фонд «Берегиня» евакуює людей з Херсона та Берислава, реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/aM1mQI4
– евакуація маломобільних людей та людей похилого віку каретами швидкої допомоги до Дніпра з тимчасовим прихистком (099)-7509-992.

 

Джерело: Херсонська обласна військова адміністрація