Тісна співпраця триває

Місцеві дороги Тягинської громади потребують капітального ремонту та, водночас, великих фінансових затрат.

На початку року з бюджету громади  було виділено 450 тис. грн. (по 75 тис. грн. для кожного старостинського округу) для ремонту доріг.

В рамках підготовки місцевих доріг до осінньо – зимового періоду, за сприяння ДП «Місцеві дороги Херсонщини» Херсонської ОДА, разом з небайдужими підприємцями та депутатами громади було здійснено поточний ремонт під’їздних доріг до сіл: Одрадокам’янка, Бургунка, Львове, підсипання ям, утворених внаслідок руху вантажних машин по дорогах Львівського старостинського округу.

Приємною подією для мешканців Тягинського дитячого садка стало довгоочікуване облаштування (асфальтове покриття) подвір’я. Вихователі вже будують плани, щодо створення зон відпочинку та навчання вихованців.

Не байдужими до виконання цих робіт і мешканців сіл були і депутати громади, ТОВ «Стронг», ТОВ «АВЕ», старости округів. ТОВ «Стронг» за власний кошт здійснив ямковий ремонт доріг с. Львове (240 тис. грн.).

Тягинська громада дякує всім причетним до виконання цих робіт, особливо  Херсонській ОДА та ДП «Місцеві дороги Херсонщини» Маємо велику надію що співпраця і далі триватиме!