Відбулася робоча нарада

13 жовтня 2021 року сільський голова Раїса Пономаренко  провела робочу нараду з  керівниками закладів загальної та дошкільної освіти Тягинської громади, за участі  начальника відділу освіти, культури та туризму, молоді та спорту Тягинської сільської ради Лариси Тимченко.

На початку зустрічі Раїса Пономаренко офіційно представила освітянам начальника відділу освіти Ларису Тимченко, побажала їй натхнення у роботі та плідної співпраці у колективі.

Першим питанням засідання стало питання епідемічної ситуації у громаді, у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19, та заходи, які треба в першу чергу провести, щоб не допустити поширенню коронавірусу у закладах освіти.

На нараді обговорено питання організації харчування учнів та вихованців у сільських закладах освіти у 2021 та 2022  році, в тому числі дітей пільгових категорій.

Також обговорено результати проведення ремонтів  та забезпечення закладів освіти  паливом на опалювальний період у поточному році, надання бюджетних запитів на 2022 рік.

Прийняті в результаті обговорень рішення буде враховано при затвердженні сільського бюджету на 2022 рік.