Засідання позачергової одинадцятої сесії сільської ради

       10 вересня 2021 року під головуванням сільського голови Раїси Пономаренко відбулася одинадцята позачергова сесія VIII скликання Тягинської сільської ради. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів, які розглянули 17 питань порядку денного. Засідання сесії пройшло на території Львівського старостинського округу у Львівському сільському будинку культури.

       Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання порядку денного були попередньо опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій. Тому майже всі проєкти рішень обранці схвалили одноголосно.

Під час засідання сесії внесені зміни до рішення ІІІ сесії сільської ради VIII скликання від 23 грудня 2020 року №20 «Про бюджет Тягинської сільської територіальної громади на 2021 рік», а саме: здійснено перерозподіл залишків коштів освітньої субвенції на суму 586440 гривень.

Розглянуті та прийняті відповідні рішення з земельних питань: надані дозволи на розробку проєктів землеустрою, затверджена технічна документація із землеустрою, надані земельні ділянки в оренду, внесені зміни до договорів оренди земельних ділянок та інші – всього 14 рішень.

Крім того, депутати надали дозвіл на створення комунального підприємства з розвитку автоспорту та ухвалили інші рішення важливі для життєдіяльності Тягинської територіальної громади.