Розпочався новий 2021/2022 навчальний рік

        Традиційно у перший день осені усі заклади загальної освіти Тягинської територіальної громади відзначили головне шкільне свято – День знань.

       У цей день шкільні подвір’я наповнилися дитячим гомоном, сяючими посмішками, веселими мелодіями та яскравими барвами осінніх квітів.

       Перший дзвоник сповістив дружні шкільні родини учнів, вчителів та батьків про початок нового навчального року. Освітянська родина громади цьогоріч поповнилася на 107 першокласників Нової української школи. Загалом до занять приступає 1027 дітей шкільного віку.

       Кожен заклад освіти гідно підготувався до зустрічі своїх вихованців. На святкових лінійках звідусіль лунали щирі слова привітань з врученням подарунків, звучала урочиста музика, зі співами, віршами і танцями старші учні вітали наймолодших школярів, які вперше переступили поріг школи.

       Яскраве, зворушливе та емоційно насичене свято стало стартом для учнів на їх нелегкому шляху до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

       Святкові урочисті заходи завершилися проведенням перших уроків, тематикою проведення яких було відзначення 30-ї річниці незалежності України.

       Цікавими та веселими подіями школи зустріли новий навчальний рік завдяки тим, хто допомагає втілювати їх мрії та задуми у життя: місцевій владі, благодійникам, батькам учнів, працівникам освіти.