До Великодніх свят

У зв’язку з карантинними обмеженнями обласна Великодня культурно-мистецька акція «Писанковий сад – 2021» відбудеться в Інтернет-форматі.

До участі у заході запрошуються: заклади культури області (клубні, бібліотечні, спеціалізовані мистецькі та вищі навчальні заклади), загальноосвітні школи, заклади позашкільної освіти, Центри дитячої та юнацької творчості, громадські організації, окремі ентузіасти та ін.

У ході заходу учасники, на прилеглій до своїх закладів території, прикрашають дерева: писанками, крашанками, виробами декоративно-ужиткового мистецтва великодньої тематики, паперовими пташками, квітами, стрічками тощо.

В рамках заходу окремо проводиться конкурс Великодніх фотозон, які будуть облаштовані у визначних та найбільш презентабельних місцях  ОТГ.

Для участі у акції та конкурсі всі учасники в термін з 26 квітня до 2 травня надсилають на електронну пошту ОЦНТ світлини своїх Писанкових садів та конкурсних фотозон. Усі світлини будуть розміщені в групі ОЦНТ «Культура – це ми!». Переможцями стануть фотозони, світлини яких наберуть найбільше лайків в саме в групі.

Сільські Будинки культури, сільські бібліотеки Тягинської сільської ради взяли участь у мистецькій акції, хочеться подякувати всім старостинським округам за участь. Фото до вашої уваги.