Конкурс пройшов

Відповідно рішення третьої сесії восьмого скликання від 23.12.2020 року № 30 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Тягинської сільської ради та виконавчих органів ради», розпорядження сільського голови від 09 лютого 2021 року № 24 «Про проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Тягинської сільської ради» відбулось засідання конкурсної комісії Тягинської сільської ради.

Конкурс пройшов на заміщення вакантних посад:

– начальника відділу освіти, культури та туризму, молоді та спорту;

– начальника відділу з земельних та екологічних питань і захисту довкілля ;

– головного бухгалтера:

– спеціаліста І категорії;

– спеціаліста І категорії з економічних питань і капітальних інвестицій.

– спеціаліста ІІ категорії із юридичної роботи;

Конкурс був проведений з дотриманням Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та з метою формування дієздатного кадрового потенціалу, залучення на службу в органи місцевого самоврядування висококваліфікованих спеціалістів.

Засідання комісії відбувались у діловій довірливій атмосфері. На першому етапі було проведено тестування на знання законодавства України, роботи в органах місцевого самоврядування та правила поведінки державних службовців На другому було проведено співбесіду з кандидатами на посади з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, особистих якостей вимогам до професійної компетентності та до відповідних посадових обов’язків.