Вибори пройшли

12 листопада 2020 року о 10.00 год. у приміщенні Тягинського САФ «Прогрес» відбулася перша сесія восьмого скликання новоствореної Тягинської об’єднаної територіальної громади.

На засідання були запрошені: голови  сільських рад; кореспондент газети Верховної Ради «Голос України»- Сергій Яновський; головний редактор обласної газети «Новий день» – Анатолій Жупина та редактор районної газети «Маяк» – Дмитро Тертичний..

Прозвучав гімн України і засідання першої сесії восьмого скликання Тягинської ОТГ розпочала голова Тягинської сільської територіальної виборчої комісії Валентина Мурашова, яка озвучила результати виборів 25 жовтня 2020 року

Отже головою новоствореної Тягинської об’єднаної територіальної громади, до якої ввійшли: Бургунська, Високівська, Львівська, Одрадокам’янська, Ольгівська, та Тягинська сільські ради обрано Пономаренко Раїсу Миколаївну,1960 р.н. (сільський голова Тягинської сільської ради), із кількістю голосів – 1008.

До депутатського корпусу входить 22 депутати:

1 округ, с. Тягинка: Косточко Тетяна Миколаївна, 1971 р.н. – 104 голоси;

Стойко Василь Богданович, 1963 р.н., – 101 голос;

Іванов Олексій Сергійович, 1950 р.н., – 76 голосів;

Гук Оксана Володимирівна, 1977 р.н. – 39 голосів.

2 округ, с. Високе: Марченко Наталя Миколаївна, 1983 р.н. – 62 голоси;

Нежлукченко Дмитро Олександрович, 1990 р.н. – 55 голосів;

Ігнатенко Андрій Сергійович, 1991 р.н. – 30 голосів.

3 округ, с. Львове: Тішакова Ірина Миколаївна, 1962 р.н. – 79 голосів;

Копитченко Віра Анатоліївна, 1969 р.н. – 75 голосів;

Яценко Наталя Василівна, 1983 р.н. – 59 голосів;

Агєєнко Олена Олександрівна, 1975 р.н. – 41 голос.

4 округ, с. Ольгівка, с. Вірівка: Акімов Сергій Миколайович, 1966 р.н. – 104 голоси;

Мокроусов Олександр Павлович, 1968 р.н. – 92 голоси;

Педченко Роман Анатолійович, 1977 р.н. – 84 голоси.

5 округ, с. Бургунка: Коротько Олена Василівна, 1984 р.н. – 68 голосів;

Анастюк Олександр Вікторович, 1971 р.н. – 53 голоси.

6 округ, с. Миколаївка: Василенко Світлана Миколаївна, 1963 р.н. – 61 голос;

Левченко Віталій Леонідович, 1969 р.н. – 39 голосів.

7 округ, с. Одрадокам’янка: Зубкова Олена Анатоліївна, 1977 р.н. – 50 голосів;

Тесленко Олеся Володимирівна, 1991 р.н. – 50 голосів;

Ширшиков Олег Якович, 1966 р.н. – 50 голосів;

Матяш Сергій Олександрович, 1976 р.н. – 46 голосів.

Голова сільської територіальної виборчої комісії Валентина Мурашова всім обраним: голові та депутатам вручила посвідчення та побажала плідної праці.

Сільський голова Пономаренко Раїса Миколаївна прийняла присягу та розпочала перше засідання восьмого скликання.

Попереду багато роботи, тож успіхів, натхнення, підтримки та терпіння нам!