З Днем Захисника України

Святкувати День захисника України на офіційному рівні почали з 2014 року відповідно до указу тодішнього президента Петра Порошенка. Свято запровадили на тлі збройної агресії Росії на Донбасі та анексії нею Криму.

Датою Дня захисника України було обрано 14 жовтня, враховуючи історичні традиції вшанування українського війська. Цього дня, як відомо, святкується День українського  козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, адже сааме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою. 14 жовтня Україна вшановує як сучасних оборонців, які  відстоюють територіальну цілісність Батьківщини у війні з російським агресором, так і згадує героїв різних епох нашої історії. Тому напередодні свята 13 жовтня 2020 року апарат сільської ради, працівники культури та дошкільного навчального закладу згадали та вшанували пам’ять односельців учасників АТО Андрія Сливу та Владислава Хайсука та поклали квіти до їх могил.

Загалом це день, коли необхідно згадати полеглих воїнів унаслідок російської агресії, а також подякувати всім тим громадянам, які присвятили життя захисту української держави.