Сучасні бібліотеки-потужне багатство нації!

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня вже понад п’ятнадцять років і є професійним святом працівників близько 40 тисяч діючих бібліотек.

Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

Бажаємо усім щиро любити свою бібліотеку як частину самого себе! Адже тут живуть не лише пам’ять поколінь, культура та інтелект нації. У бібліотеці та з бібліотекою сьогодні ростуть наші діти, здобувають освіту школярі і студенти, відпочивають бійці АТО, шукають роботу ті, хто її потребує, вивчають іноземні мови, знайомляться з європейськими стандартами життя, знаходять відповіді на питання з юриспруденції, економіки, медицини, виробництва, соціального захисту …

Бажаємо бібліотекарям зберігати найкращі людські риси – мудрість, терпіння, любов та поєднувати їх з професійними якостями, прагнути до знань і розвитку.

Миру, щастя і добробуту!

Підтримуючи добру традицію святкування Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня  відбулася науково-практична конференція “Нові інноваційні підходи в роботі бібліотек 2020 року”.Нині це державне свято щороку привертає до бібліотек увагу владних структур і засобів масової інформації. У цей день до бібліотек приходять керівники місцевих органів влади, які спілкуються з читачами і бібліотекарями, переймаються бібліотечними проблемами, приймають оперативні рішення про надання відповідної допомоги.

Із професійним святом бібліотечних працівників Бериславщини привітала перший заступник голови районної державної адміністрації Наталя Стаднік, яка зазначила, що сьогодні бібліотекарі не тільки видають книги, але й стають для читачів справжніми поводирями у різноманітті жанрів, авторів і сюжетів та висловила “хранителям духовної спадщини” слова шани і подяки за щоденну клопітку працю.

Начальник відділу культури молоді та спорту  районної державної адміністрації Людмила Полегенко акцентувала увагу присутніх на тому, що бібліотеки в сучасних умовах – це комунікаційні майданчики, інформаційні центри, а не колишні книгозбірні. Побажала натхнення та плідних звершень.

Під час конференції  бібліотечні працівники представили свої презентації інноваційних онлайн –  заходів проведених під час карантину.

В рамках заходу Почесними грамотами та Подяками  були нагородженні найкращі  бібліотечні працівники міста та району.

В їх числі завідуюча Тягинською сільською бібліотекою Овчаренко Тетяна Олександрівна