Вітаємо з ювілеєм

Шановна Раїсо Миколаївно!

 Від імені депутатів сільської ради, виконавчого комітету, колективу сільської ради, дозвольте висловити найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею – 60-річчя від Дня народження!

У цей день Ваша зірка ще раз яскраво знаменує народження видатної і непересічної особистості, досвідченого і талановитого керівника, знаного вчителя, турботливої матері, люблячої бабусі.

Україна завжди була багатою на людей, чиїми натхненням, мудрістю та виваженістю рішень будується підґрунтя для її подальшого розвитку та процвітання.

Кожна людина неповторна, але особливими щедротами – гострим розумом та багатьма визначними талантами наділені лише вибрані. Серед них і Ви, адже це доведено всім Вашим життям знаної і шанованої особистості українського державотворення, координатора формування підходу до сучасної політики регіонального розвитку та глобального реформування діяльності органів місцевого самоврядування.

Мудра, виважена, творча робота на терені розбудови української державності – ця  плідна праця на благо громади села.

Тож, у цей святковий для Вас день разом із традиційними побажаннями здоров’я, щастя, достатку та родинних гараздів бажаємо Вам ще довгі роки мати добру наснагу черпати сили в служінні нашій громаді.

Нехай сповнене буде Ваше життя благодатним натхненням та новими звершеннями на благо нашого майбутнього.

Від усього дружнього колективу, дорога і шановна Раїсо Миколаївно, прийміть побажання в свій ювілей!

Що потрібно жінці в житті? Звичайно, любов, повага і домашній затишок! У Вас все це вже є, але ми щиро хочемо, щоб Ви пронесли це безцінне добро через весь свій життєвий шлях, зберігши віру в людей, прагнення завжди приходити на допомогу і підтримувати в тяжкі хвилини. Бажаємо Вам завжди залишатися чарівною жінкою, вірним другом і наставником, відмінним співрозмовником і просто гарною людиною!

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага та взаєморозуміння, у серці – світло від людської вдячності. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут на многая і благая літ.