Єдині во єдино

Проголошення Соборності Української Народної Республіки та Західної Української Народної Республіки 22 січня 1919 року є історичним актом об’єднання українських земель в єдину державу. Національна єдність є не тільки базовою цінністю, а й передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.

Однині во єдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини єдиної України — Західноукраїнська Народна Республіка /Ггаличина, Буковина, і Угорська Україна / і Наддніпрянська велика Україна. здійснились віковічні мріі, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка.

Мешканці села Тягинка, а саме, сільський голова Пономаренко Р.М. та апарат сільської ради,  вихованці та працівники дошкільного закладу, вчителі та учні школи, батьки, працівники культури 22 січня 2020 року о 10.00 годині на території шкільного подвір’я провели флешмоб  «Коло єднання», де всі присутні під супровід пісні «Слава Україні» у виконанні солістки при сільському Будинку культури Пішко Софії утворили ланцюг єднання з українською символікою прапорами, стрічками, квітами.

 

Сільський бібліотекар Овчаренко Т.О. організувала тематичну виставку до дня соборності «З Україною в серці», «Це моя земля, це твоя земля, неповторна і єдина».

У День Соборності ми ще раз нагадуємо спільноті, що Україна – неподільна, а її сила – в єдності. Що саме єднання, мужність і мудрість нашого народу, його любов до рідної землі допоможуть повернути мир в Україну, відновити її територіальну цілісність.