Святкування Нового 2020 року

27 грудня 2019 року у  в Тягинському закладі повної загальної середньої освіти  відбулися Новорічні розваги під ялинкою.

Художні номери, ігри, новорічні вистави організували для дітей ЗДВР Арцер Г.О., педагог-організатор Мухін А.Д. та класні керівники Стойко Т.П., Кругляк І.В., Літвінова Н.І., Литвин Р.В., Корінь О.В..

У роль «Позитивчика» увійшла і класний керівник 11 класу Гайдученко Н.М., яка разом зі своїми учнями танцювала, співала, рекламувала.

До святкування долучилися і активні батьки Рапін К.П.. Пішко К.М., які виконували роль Діда Мороза. Учні проявили свої творчі здібності, таланти, отримали багато вражень та позитивних емоцій від спілкування з друзями та однокласниками.

Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. І таких учнів, вчителів, батьків у школі багато. Колектив закладу підійшов до підготовки святкування Нового року з особливим настроєм, естетично прикрасивши святкову залу,що загалом створило гарний настрій та нагадування про переддень Нового року.

Новорічні ранки у дитячому садку — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

З 27 по 28 грудня в Тягинському дошкільному закладі пройшли новорічні свята. Казкові герої новорічної вистави  захопили дітей в дивовижний світ казки веселими хороводами, запальними танками, завзятими іграми.

Своїми віршами і піснями діти порадували найголовніших гостей – Діда Мороза і Снігуроньку.

Цікаві сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили чудовий настрій та залишили прекрасні враження дітям та батькам.