Вітаємо працівників культури

Шановні працівники культури!

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

7 листопада працівники Тягинського сільського Будинку культури були запрошені до районного Будинку культури де відбулися урочистості  з нагоди відзначення Всеукраїнського дня культури  та майстрів народного мистецтва.

Фольклорний ансамбль «Сузір’я» виконав пісню «Ласкаво просимо».

За вагомий внесок у розвиток художньої самодіяльності району, популяризацію української пісні та вокального мистецтва, вивчення та збереження фольклорних зразків Херсонського краю, активну участь в районних культурно-масових заходах  Бериславської районної ради, учасники ансамблю були відзначенні почесною грамотою, яку вручила заступник голови районної ради Джеманова Ірина Євгенівна.