День пам’яті

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від нацистсько – фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 75 річницю.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

28 жовтня  біля обеліску загиблим воїнам відбувся мітинг «Нам не забути дні війни» до дня визволення України від фашистських загарбників

Сільський голова Пономаренко Р.М. виступила зі словами щирої подяки захисникам та визволителям різних років за громадянську свідомість та жертовність на благо України. «Це   свято пам’яті і скорботи тих, хто ціною власного життя та здоров’я визволяв Україну від загарбників . За цією датою стоїть багато страшних сторінок, які ніколи не слід  забувати. Адже це наша історія, це про наших з вами дідів-прадідів», – наголосила Раїса Миколаївна.

Всі присутні вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до обеліску.