Прийом мобільного офісу

Для забезпечення максимального наближення соціального обслуговування населення, забезпечення його доступності, сприяння підвищення поінформованості громадян в районі створений і діє мобільний соціальний офіс.

17 жовтня відбувся черговий виїзний прийом “мобільного соціального офісу” до Тягинської сільської ради.

Прийом проводили: головний спеціаліст Бериславського відділу обслуговування громадян Бериславського управління Пенсійного фонду України Мельник Юлія Василівна та спеціаліст з безоплатної вторинної правової допомоги Герасимчук Валентина Миколаївна.

На прийомі побувало 15 громадян, які звернулись з різними питаннями На всі запитання спеціалістами було надано вичерпні відповіді та роз’яснення.

Спеціалісти структурних підрозділів управління соціального захисту населення та фахівці: в.о. начальника управління соціального захисту населення Шпитальна Юлія Володимирівна та спеціаліст Башинська Тетяна Валеріївна; начальник відділу служби у справах дітей Горішня Олена Петрівна та головний спеціаліст Давидова Валентина Миколаївна;  фахівець із соціальної роботи  Кучеренко Наталія Миколаївна та педагог із соціальної роботи Бугай Марина Володимирівна, відвідали сім’ї багатодітних родин, малазабезпечених та одиноких матерів, сім’ї , які опинилися в складних життєвих обставинах на предмет з’ясування матеріально – побутових умов проживання цих сімей, підготовленість до зимового періоду (забезпечення паливом) та використання ними коштів за призначенням.

Згідно з покладеними функціональними завданнями на “мобільний соціальний офіс”, ними було проведено інформування населення з питань діючого законодавства  та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання  державної допомоги сім’ям з дітьми та інше.

Фахівець з профорієнтації Бериславської районної філії Херсонського ОЦЗ Вовк Ульяна Віталіївна, заступник директора по роботі з дітьми Бериславського відділу культури  Сухіна Ірина Дмитрівна та фахівець Бериславського відділу освіти Семак Тамара Семенівна відвідали Тягинський заклад повної загальної середньої освіти.