Святкуємо потрійне свято

14 жовтня, українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День захисника України і День українського козацтва. Усі ці три свята тісно між собою пов’язані. Офіційно цей день, який у 2019 році припав на понеділок, є державним вихідним. День захисника України День захисника України – наймолодше із трьох свят, які українці відзначають 14 жовтня. Встановлене воно було 14 жовтня 2014 року указом п’ятого президента України Петра Порошенка та є офіційно святковим і вихідним днем.

На святковий концерт, який відбувся 12 жовтня у сільському Будинку культури завітали жителі та гості села, апарат сільської ради, учасники АТО, учні школи. Це свято об’єднує всіх, хто своїми ратними подвигами доводить любов до нашої Батьківщини. День захисника України нагадує про багатовікову історію мужності українського козацтва, героїчних ветеранів Другої світової війни, сучасних героїв – тих, хто не шкодуючи своїх сил та життя, продовжують боротися за нашу незалежність – учасників антитерористичної операції. Сільський голова Пономаренко Р.М. передала свої вітання і зазначила, що ми завжди будемо схиляти голови перед тими, хто заплатив за високе звання захисника власним життям. Побажала їм і їхнім родинам і членам міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі.

Всі присутні вшанували пам’ять про загиблих в роки Другої світової війни, загиблих в зоні АТО хвилиною мовчання.

Герус Микола, учасник антитерористичної операції поклав квіти до могили загиблих воїнів в роки Другої світової війни, а напередодні поклали квіти до могил воїнів Андрія Сливи та Владислава Хайсука.

Учасники художньої самодіяльності підготували концертну програму.

Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму.