Повага до похилого віку

Святкові заходи на День літньої людини в різних країнах дуже різняться. Це фестивалі та різноманітні концерти, театральні вистави та благодійні виставки, різноманітні вечори відпочинку, чаювання, танці, екскурсії, конгреси і конференції на захист прав літніх людей. У розвинених країнах багато, а особливо діти, повсюдно, хто як може, виявляють свою повагу людям старшого покоління.

Виконавчий комітет та депутатський корпус сільської ради намагаються  робити все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Саме для людей віком від 80 років і старші 30 вересня організоване свято з піснями, чуйними віршами про матір, бабусю, просто жінку, чоловіка, дідуся.  Присутні декламували гуморески та поринали у молодість пригадуючи пісні того часу.

Сільський голова Пономаренко Раїса Миколаївна привітала всіх присутніх зі святом, відверто сказала, що саме ці люди нагадали їй маму, батька, дідуся, бабусю.

Під пісню «Бабусина вишиванка» у виконанні Пішко Софії вручили всім квіти.

Чуйними виступами  були пісні «Постаріли мої старики» у виконанні Марчука Юрія та «Посіяла мати» у виконанні Рещиковець Любові,  у декого  потайки текли сльози, але ніхто цього не соромився, бо це були сльоза радості і смутку.

Активними гостями були Романюк Ніна Костянтинівна, яка і співала, і розповідала одна за одною гуморески, Соха Тетяна Федорівна, Винник Євдокія Ігнатівна, які разом з фольклорним колективом  «Сузір*я» співали пісні «Ой я молода…», «Ой у полі криниченька», «Била мене мати» та багато пригаданих пісень.

В теплій родинній атмосфері з чаєм та солодощами відбулася зустріч таких поважних для кожного з нас людей. Всі виходили з зали з піднесеним настроєм по дитячому раділи і коли робили фото на згадку всі ніби діти хотіли притулитися до сільського голови Пономаренко Р.М. було чути: « І я хочу поряд, і я, і я…