День дошкілля

27 вересня вся Україна святкує загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників».

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, в цьому віці формується особа, і закладаються основи здоров`я.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу.

З допомогою своїх вихователів дошкільники пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Шановні працівники!  Вітаємо Вас з Днем працівників дошкільної освіти.
Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці – добро і мудрість, а в житті – достаток і удача.
Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

27 вересня сільський голова  Пономаренко Р.М. та працівники сільського Будинку культури привітали працівників дитячого дошкільного навчального закладу із професійним святом побажали міцного  Вам  здоров’я, натхнення, любові, здійснення  усіх мрій та сподівань. щоб ніколи не згасало світло їхньої душі, тепло  серця до улюбленої професії. Хай кожен день повниться новою радістю та перемогою.

Зі святом привітала працівників і завідуюча сільською бібліотекою Овчаренко Тетяна Олександрівна