Подвійне свято у нашому селі

День Незалежності України – головне свято країни. Саме 24 серпня вважається Днем Народження сучасної країни, яка відмовилася від спадщини УРСР і встала на шлях побудови власної держави, яка з 2014 року взяла європейський вектор.

24 серпня завжди є вихідним днем, який в кожному місті нашої країни наповнений всілякими заходами на будь- який смак. За традицією найголосніше День Незалежності святкують в столиці,  однак і в інших містах країни намагаються відзначити цей день.

Напередодні цього свята Тягинською сільською радою були відзначені матеріальною допомогою наші сучасні герої, учасники антитерористичної операції, які зареєстровані на території Тягинської сільської ради.

23 серпня 2019 року зранку у сільському Будинку культури відбулися спортивні змагання із нагоди Дня Незалежності України та Дня села з шахів та тенісу. Переможці були нагороджені грамотами , під час концертної програми ввечері.

Продовжилося свято ввечері  святковим концертом «ВЕЛИЧИВА І СВЯТА, МОЯ ТИ УКРАЇНО!», присвяченим Дню Незалежності України та Дню села, на якому жителів села розважали танцювальними номерами, піснями та гумористичними сценками.

Сільський голова Пономаренко Раїса Миколаївна привітала всіх з Днем Незалежності України, кожного, хто вніс і вносить сьогодні свій внесок в становлення незалежної української держави, хто своєю працею розбудовує рідний край, хто нині бореться за свободу нашої Батьківщини на полі бою та вручила подяки,  грамоти за внесок у розвиток та процвітання рідного села. Побажала миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України. Щоб серця односельців були сповнені гордістю за нашу державу, село.

Всі присутні вшанували пам’ять воїнів Другої світової війни та воїнів АТО хвилиною мовчання та покладено квіти до пам’ятника загиблим воїнам села.

У виконанні вокалістів Воронової О., Новак В., Ковальчук І., Бєдарєвої О., Волошиної Д., Гук Т. звучали пісні про Україну, рідний край, село. Фольклорний ансамбль «Сузір’я» проспівали патріотичну пісню «Мамо, мамо не плачте…», «Ласкаво просимо!» із супроводом танцювальної композиції «Хліб-сіль», у виконанні хореографічного  колективу «Юність» молодшої групи виконана композиція «Малесенькі долоньки», старшої групи – «Іспанські мотиви». Гуморною музичною композицією стала постановка «Сільські жіночки в сучасному світі», філософська сценка до Дня Незалежності «Солоха і Явдоха». Гарні номери, пісня «Бузок» і танець «Ой чиє ж то поле не оране…», підготувала і активна молодь села (Момчалович Світлана, Соловей Наталія, Телух Олена, Ковальчук Інна, Дорошенко Олена), за що були нагороджені гучними оплесками глядачів. Танцівниці Філіпченко Олена та Робота Валерія виконали танець «Калина».

Пісня «Хай добро вам сіється» у виконанні дуету Новак Валерії та Воронової Оксани була фінальною у програмі.

Після завершення всіх гостей пригощали смачною юшкою та кулішем, які приготували наші жителі села.