Свято Державного Прапора України

23 серпня українці відзначають одне з найважливіших свят незалежної держави – День прапора. Повністю це свято називається День Державного прапора України.

18 вересня 1991 року президія Верховної Ради України своєю постановою фактично надав синьо-жовтому полотнищу статус офіційного прапора країни. З цього дня під цим прапором починають зустрічати іноземних гостей, приймати присягу військовослужбовці, працювати посольства України, він вивішується в ООН.

23 серпня 2019 року на території сільської ради відбулося свято «З прапором ділимо долю і здобуваємо волю» –  підняття державного прапора України. На святі були присутні представники освіти, культури, депутати сільської ради, учасники АТО.

Сільський голова Пономаренко Раїса Миколаївна привітала всіх присутніх  зі святом, наголосила на тому, що наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це мить піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. Побажала щоб синьо-жовтий стяг і надалі вселяв в серця кожного українця гордість та спонукав на нові подвиги заради своєї Батьківщини.  Щоб  життя тягинчан завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Під звучання Гімну України учаснику АТО Скачку Віктору Вікторовичу було надано право підняти Державний прапор України у це велике свято.

Після чого учасниками АТО Пантилеєнком Миколою, Абрамовим Віталієм, Скачко Віктором та всіма присутніми святковою  ходою було покладено квіти до стели воїнам-визволителям села Тягинки

та загиблим воїнам АТО Сливі Андрію та Хайсуку Владиславу.