День початку другої світової війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

       21 червня 2019 року о 8.30 годині біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм «Ще спала затуманена земля, а небо вже здригалося у злобі» до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. На мітингу були присутні представники організацій села, учасники художньої самодіяльності.

Сільський голова Пономаренко Р.М. закликала односельців зберігати пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму,  уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Отець Володимир відслужив панахиду за загиблими воїнами в роки другої світової війни.

Вокалістка Волошина Дар’я завспівала пісню «А пам’ять жива», фольклорний ансамбль «Сузір’я» виконав пісню «Жовте листя» на слова місцевого вчителя Савича М.І., саме про пам’ятник загиблим воїнам нашого села, який стоїть на перехресті двох доріг.

Всі присутні вшанували пам’ять про загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного місця.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!