День захисту дітей

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Він святкується 1 червня і у 2019 році припадає на суботу – вихідний день.

Вперше свято дітей почали відзначати в далекому 1950 році. Воно було засноване 70 років тому, в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Заходи цього дня покликані звернути увагу громадськості на соціальний захист прав дитини в області виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від національності, суспільного походження, майнового стану та інших факторів. Суспільство, уряд країн, батьки та громадські організації повинні сприяти визнанню та здійсненню прав дітей.

У Тягинці цього року свято співпало із святом відкриттям табірної зміни пришкільного табору «Джерельце».

Розділили це свято з дітьми сільський голова Пономаренко Р.М., директор Тягинського закладу повної загальної середньої освіти Снєгірьов В.М., вчителі, вихователі ДНЗ, діти, батьки. Захід розпочався з привітання всіх дітей та ознайомлення з вихователями кожного загону. Сільський голова Пономаренко Р.М. привітала всіх дітей з Днем захисту дітей, наголосила, що вони наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Побажала від усього серця  міцного здоров’я та радості, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях, закликала усіх дорослих кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце.

В цей святковий день Раїса Миколаївна вручила солодощі та м’ячі від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва та солодкі сюрпризи від Тягинської  сільської ради. Феєричним став святковий флешмоб «Світлішає на світі, коли радіють діти» підготовлений сільським Будинком культури за участі працівників закладу, працівників дошкільного навчального закладу, батьків  та учасників художньої самодіяльності.

Діти з радістю зустріли казкових та мультиплікаційних героїв, разом з ними танцювали були учасниками дійства.