“Прощавай садок дитячий”

30 травня 2019 року у Тягинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) відбулося незабутнє свято – перший випускний для дітей «Прощавай, садок дитячий!».

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями, улюбленими іграшками й добрими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до великого життя.  І тому це свято завжди особливе. Урочисто прикрашене подвір᾽я дитячого садка , чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

І ось ця мить настала.

Вісімнадцять дітей зі своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишають стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій.

Звучало багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки. Звучали слова вдячності всім працівникам дитячого садка.

Всіх присутніх привітали завідувач дошкільного навчального закладу Кругляк Т.П. та голова сільської ради Пономаренко Р.М.,дітям  побажали успіхів у навчанні, бути справжніми людьми та любити свою Україну.

На згадку про садок вони нагородили дітей медалями «Випускник дитячого садка».

Не обійшли своїми вітаннями  молодші вихованці, які виконали танок «Долоньки».

З найкращими вітаннями прийшла до дітей їхня перша вчителька та випускники 4-го класу.

Батьки винесли подяку всьому колективу ДНЗ за створення сімейного затишку та надання високого рівня послуг дітям.

На завершення свята дошкільнята вийшли на середину двору з різнокольоровими кульками в руках. Заплющивши очі, вони загадали своє найзаповітніше бажання і відпустили кульку в небо з надією, що все задумане здійсниться.

То ж побажаємо, щоб у кожного сьогоднішнього випускника в майбутньому дорослому житті обов`язково здійснилася дитяча мрія. Батьки провели своїх дітей під рушником на щасливу дорогу і подарували їм пісню.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у наших випускників на все життя!