Свято останнього дзвоника

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у Тягинському закладі повної загальної середньої освіти.

Після того як прозвучала пісня у виконання Пішко Ольги та її доньки Софії на загальну лінійку урочисто запросили випускників, учнів 11 класу. У святковій атмосфері був піднятий прапор України та прозвучав Гімн України.

Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Снєгірьову В.М.

Із щирими словами побажань звернулася до учнів та вчителів сільський голова Пономаренко Р. М., яка побажала  учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої життєвої дороги. Раїса Миколаївна вручила подяки учням, які внесли вагомий внесок у розвиток аматорської народної творчості та культури села, району, активну культурно-просвітницьку діяльність, суспільне життя, участь у культурних заходах.

Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням початкових класів за відмінні успіхи у навчанні.

Інспектор по спорту Стойко В.Б. нагородив грамотами від Бериславської спортивно –  юнацької школи ім. Сєргєєва учнів школи, які захищали честь школи на рівні району та області.

Першокласники виступили з напутніми словами до випускників, виступали випускники та учні школи з художніми номерами, випускники танцювали свій останній шкільний вальс.

І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали найкращим учням школи: випускнику 11 класу Щетиніну Ярославу і першокласниці Кузнецовій Юлії. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Випускники зайшли у школу на останній свій урок.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі !