Свято працівників дошкільної освіти

image27 вересня 2018 року працівники дошкільної освіти святкують професійне свято День вихователя і всіх дошкільних працівників

Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в цілому. Цього дня проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, в цьому віці формується особа, і закладаються основи здоров`я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу. З допомогою своїх вихователів дошкільники пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Ми вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ, що віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Ми упевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців в дитячому саду на день радості і щастя!

IMG_20180927_092217 127 вересня представники сільської рада від імені сільського голови, членів виконавчого комітету та депутатів сільської ради привітали працівників Тягинського дошкільного закладу з професійним святом.

IMG_20180927_091916 1Учасники художньої самодіяльності сільського Будинку культури Пішко Софія, Кухаришина Каріна, Петренко Валерія  в гумористичній формі привітали весь персонал та заспівали їм пісню «Бажаю»

Хай допомогою у вихованні і формуванні дітей стануть гарні видання організації дитячого дозвілля: ігри, інтелектуальні завдання, задачки на кмітливість, цікаві казки і повчальні історії.