Всеукраїнські спортивні змагання «Краще спортивне село України 2018 року»,у Ворохті Івано-Франківської області.

ПриродаЗ 20 по 23 вересня у селищі Ворохта Івано-Франківської області відбулися Всеукраїнські спортивні змагання «Краще спортивне село України 2018 року», які були організовані, профінансовані та проведені громадською організацією «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».

1За звання кращого спортивного села України боролися переможці обласних змагань з 23 регіонів країни (крім Закарпатської області та Автономної республіки Крим). Змагання проводились у таких видах спорту: волейбол (жінки або чоловіки), футзал (чоловіки), перетягування канату (чоловіки), гирьовий спорт (чоловіки), настільний теніс (жінки, чоловіки), шахи (жінки, чоловіки) або шашки (жінки, чоловіки).

2Херсонську область вдруге представляли переможці обласних змагань, збірна команда села Тягинка Бериславського району на чолі з  сільським головою Раїсою Пономаренко та Василем Стойком, головою спортивного клубу села, тренером-викладачем Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва.

3Організатори зустріли гостей на колосовській спортивній базі «Україна» хлібом-сіллю, запропонували їм проживання у комфортних номерах, трьохразове харчування. На урочистій церемонії відкриття, прихильників здорового способу життя вітали голова ВФСТ «Колос» Олександр Мендусь, його заступники Григорій Савчук і Михайло Вінтоняк. Михайло Іванович зачитав вітального листа від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова.

Р.М.Також на урочистому відкритті змагань наша команда, у особі Раїси Пономаренко,отримала подяку голови ГО «ВФСТ «Колос» Олександра Мендусяза розбудову спортивного руху на селі та як переможець обласних і учасник Всеукраїнських фінальних змагань серед спортивних команд сільських і селищних рад «Краще спортивне село України 2018 року»

4Два дні тривали запеклі змагання. У загальнокомандній першості ми не стали призерами, посіли 11 загальнокомандне місце, але поліпшили свій результат дворічної давності, взагалі це найкращий результат виступів команд області за всі роки.

Значить команда прогресує і за декілька років можемо підібратись і до п’єдесталу. Головне не перемога – головне участь.

Тай важливий не підсумковий результат, а бажання учасників відірватись майже на тиждень від повсякденних справ (а їх у селян по саме горло), показати себе у змаганні з достойними суперниками, подивитись на інших та й повчитись у них, намагатись перемогти, в першу чергу себе, але не будь-якою ціною, проаналізувати свої успіхи й невдачі, а потім рік наполегливо тренуватись, щоб здобути перемогу на майбутній змаганнях.

У підсумку ми здобули наступні командні місця:

55.перетягування канату (чоловіки) – 11 місце,

66.настільний теніс – 13 місце,

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

гирьовий спорт (чоловіки) – 16 місце,

8OLYMPUS DIGITAL CAMERA

шахи – 9 місце.

9..9.9А найвищий результат показали наші жінки-волейболістки, колишні вихованки Бериславської КДЮСШ ім.. В.К.Сергеєва та тренера Василя Стойка.

Дівчата зробили неймовірне – стали третіми у командній першості.

Бронзовими призерками змагань стали Анна Фіголь, Тетяна Бацула, Олена Стукан, Тетяна Стукан, Тетяна Бальбет, Катерина Яцканич, Вікторія Запорожець, Вікторія Топільницька.

Команда була нагороджена кубком і дипломом, а дівчата і тренер медалями  і дипломами ГО «ВФСТ «Колос».

Але наші учасники не тільки змагалися, а гарно проводили вільний час, з користю використали час проїзду на змагання і зворотно.

Природа 1Вони побачили скільки нового, цікавого, колоритного, неперевершеного, самобутнього, прикарпатського, що багато хто з них за все життя не бачив. У спілкуванні з представниками інших регіонів розуміли, що ми хоч у дечому відмінні, але всіх нас об’єднує наша Батьківщина, наша Україна. Змагання не на словах, а на ділі об’єднали Схід і Захід, Північ і Південь – ми разом!

Слово величезної вдячності учасники висловлювали тим людям, які допомогли грошима на проїзд до місця змагання і зворотно та добові в дорозі, а це майже 30 тисяч гривень, при чому жодної копійки бюджетної. Це Олексій Іванов, президент агрофірми «Прогрес» село Тягинка, ПП “Югтранзитсервіс Агропродукт Плюс” Віктор Шага,  голова правління ПАТ «Каменське» Бериславський район Микола Дмитрук, голова правління СТОВ «Берегиня» Бериславський район, Віктор Деркач .