Свято першого дзвінка

1 вересня. Теплий і сонячний день. Урочистості в такий день завжди розпочинаються з урочистої лінійки на території школи.

ЛінійкаНа вулиці зібралася велика кількість людей. І самі головні герої цього свята, наші першокласники, для яких цей «перший дзвоник» – дійсно перший. Перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе їх у Країну Знань.

Фото діти з батькаммиЇх всього – 22, п’ятнадцять дівчаток і сім хлопчиків, маленьких школярів в костюмчиках та платтячках з великими білими бантами. Стоять поруч із своїми батьками.Такі гарні, кумедні і смішні. Вони хвилюються.

Звучить гімн України.

Нехай на нас чекають добрі зміни!

У наших свят традиція одна:

Підняти вгору прапор України!

Підняття прапораКращу учні школи Власик Каріна та Пішко Софія піднімають жовто-синій стяг, і Свято Першого дзвоника оголошується відкритим.

Виступ директораВиступ головиВиступ КостіВиступають директор  Тягинської загальноосвітньої школи I – ІII ступеню Віктор Миколайович, за ним сільський голова Раїса Миколаївна та колишній випускник школи, а нині фермер,Литвин Костянтин, який завітав з подарунком від депутата Миколи Дмитрука.

Виступ старшокласниківВітання першокласниківСлова привітання надаються і першокласникам і старшокласникам.

Виступ дітейА далі лунають побажання, учні розказують вірші, танцюють та співають пісні.

Під звуки музики, учні вручають квіти вчителям, та подарунки найменшим нашим учням..

Подарунки дітямНастає найурочистіша мить цього свята.

Останній дзвоникДля першокласників зараз озветься  перший шкільний дзвоник, який сповістить про початок нового навчального року. Майбутній випускник і маленька дівчинка обходять з дзвоником всю лінійку, сповіщаючи про початок навчального року. Звучить гімн України

Срібний дзвоник над краєм співає,

В синім небі лунає для нас.

Всіх дітей він до школи скликає

На навчання! У добрий нам час!

Свято закінчилось.

На перший урокПерша вчителька Наталія Іванівна разом із майбутніми випускниками заводить  маленьких першокласників до класу. Батьки маленьких школярів, дідусі та бабусі ідуть слідом. Цього року першокласники сядуть за нові парти та будуть навчатися за новою системою.Тож наполегливості Вам маленькі школярі і міцного здоров’я, яке неодмінно має бути, Якщо буде таке бажання.

Дзвени, мій дзвонику! І весело співай!

Щасливо, срібно, радісно, дитино!

І про уроки всім нам сповіщай,

У добрий час, моя шкільна родино!