Випускний у Дошкільному навчальному закладі

dav

31травня у Тягинському дошкільному навчальному закладі відбулася надзвичайна подія – випускний бал дошкільнят.

sdr

Випуск в дитсадку-це прощання із щасливим, безтурботним святом дитинства, завершення першого етапу в житті дитини. Позаду дні, наповнені цікавими подорожами у світ непізнаного, не розгаданого; дивовижні відкриття, які допомагали нашим дітям кожен день, крок за кроком пізнавати навколишній світ і себе самого в нього.

sdr

Вихованці групи «Калинка» (вихователі Л.В.Бондаренко, Н.В. Прушинська, муз. керівник Новосад О.А.) до свята готувалися заздалегідь:вчили вірші, пісні, розучували танці. Хвилюючі моменти не залишили байдужими ні батьків,ні гостей свята. Кожне слово, кожен віршик випускника були пронизані любов’ю та вдячністю за роки, проведені у дитсадку. А на очах батьків з’являлися сльози, коли їхні діти виконували прощальні з дитсадком пісні.

sdr

Для колективу ДНЗ ця подія радісна і водночас сумна. Ми раді, що наші малюки вже виросли і їм час іти до школи, а сумуємо, бо вони залишають дитячий садок. Який став для них рідною домівкою. Любі діти! Хай щастить вам у всьому. Здоров’я вам від Бога! Мирного неба над головою!