Об’яви


               УВАГА !!!    Пожежонебезпечний період.

              Щороку літом настає пожежонебезпечний період та спекотна погода  відбувається загоряння сухої трави, стерні,  очерету та сміття.

            Найчастіше загоряння відбувається під час  безконтрольного випалювання сухої рослинності сміття та  пожнивних залишків.  У безвітряну погоду вогонь розповсюджується зі швидкістю – 3  кілометри за годину а під час вітряної погоди  до 15 кілометри за годину та швидко розповсюджується на великі території.

Для попередження та недопущення пожеж сухої трави    у пожежонебезпечний період  Бериславський РС ГУДСНС закликає громадян які проживають на території Бериславського району дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісонасаджень  на відкритих територіях  та на своїх присадибних ділянках. Не випалюйте суху траву та сміття   не розводьте багаття в лісі та поблизу нього не створюйте смітники  на прилеглих територіях до лісонасаджень тим більше не підпалюйте їх. Адже це призводить до масштабних пожеж, великих матеріальних збитків   та трагічних наслідків. Горіння сухої трави супроводжується сильною задимленістю та великою температурою і якщо воно відбувається вздовж доріг, це може спровокувати аварійні ситуації на дорогах а у тих хто дихає димом то виникають алергічні реакції в організмі.

         Нагадуємо, що самовільне випалювання сухої рослинності, сміття,  пожнивних залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісонасадженнях та на присадибних ділянках суворо забороняється, що веде за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Будьте обережні з вогнем та при ознаках пожежі телефонуйте 101.

Бериславський районний сектор ГУ ДСНС України  у Херсонській області

 

   Увага

Програма «Власний дім»    

   З метою втілення державної політики у сфері житлового будівництва в сільській місцевості, соціально-побутового облаштування села та на  виконання   Указу Президента  України   від    27 березня 1998 року № 222/98 «Про заходи  щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі»  в області проводиться реалізація регіональної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» (далі-Програма), ІІІ етап якої затверджений  рішенням сесії обласної ради  від 30 листопада 2011 року № 337 на період 2012-2020 роки.

Програма передбачає надання довгострокових пільгових кредитів на зворотній основі сільським жителям під 3% річних, та безвідсоткові кредити учасникам АТО (на час військової служби в особливий період)  і багатодітним  сім’ям з терміном погашення до 20 років за наступними напрямками:

–  будівництво,  добудова,  реконструкція  житла з використанням енергозберігаючих технологій;

–  придбання  індивідуального житла;

водозабезпечення,    опалення  (електроопалення,   встановлення  твердопаливних котлів),  газифікація  житла зі спорудженням  інженерних мереж;

– розвиток особистого  сільського подвір’я (придбання великої   рогатої худоби, сільськогосподарського обладнання).


набір в поліцію


Щодо епізоотичної ситуації по африканській чумі свиней в

Херсонській області

 Бериславське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Херсонській області  повідомляє, що виявлено спалах африканської чуми свиней серед домашніх тварин в населеному пункті с. Тарасівка Скадовського району Херсонської області, с. Янтарний пров. С. Наливайка, буд.14  м. Херсон Дніпровська у місті Херсон, Херсонської області.

З метою вжиття упереджувальних заходів щодо недопущення занесення на територію району збудника африканської чуми свиней, Бериславське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Херсонській області  нагадує, що в разі виявлення загибелі свиней Вам необхідно терміново повідомляти по тел. 7-56-81 або 7-53-60.

В зв’язку з африканською чумою свиней заборонити стихійну торгівлю та одноденні ринки (ярмарки) на території населених пунктів.

Пропонуємо також посилити боротьбу з бродячими собаками, котами та додатково проінформувати населення через представників вуличних комітетів або на сходках про поводження з відходами тваринного походження та трупами тварин.

Просимо дану інформацію довести до зацікавлених осіб на території сільської ради.

Начальник  управління                                                                               О.М. Розломій


Шановні жителі села Тягинка

24 серпня.2018 року у нашому селі буде святкування 240-річниці села Тягинка.

До цього свята, з метою утвердження традицій, активізації громадськості у розвитку культурного та духовного життя, підвищення рівня благоустрою та утримання прибудинкових територій, залучення жителів села до участі у спільній роботі з озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових території села запрошуємо всіх жителів нашого села прийняти участь у конкурсах до Дня села: звання «Зразковий двір», «Вулиця кращого благоустрою», «Краща адміністративна будівля», «Кращий магазин села»

Заявки на участь приймаються у письмовому вигляді до 18 червня 2018 року включно за адресою: с. тягинка, вулиця Вишнева, 1, Тягинська сільська рада або електронну адресу: tyaginska_s_r@ukr.net

Зразки заяв подаються нижче:

Конкурс на звання «Кращий магазин села»”

 Загальна частина.

Конкурс на звання «Кращий магазин села» проводиться з метою стимулювання власників магазинів до покращення стану експлуатації будівлі, утримання в зразковому порядку дворової та прилеглої території, дотримання високої культури та громадського порядку. Підведення підсумків конкурсу проводиться комісією з вирішення питань, пов’язаних з проведенням конкурсів на звання «Кращий магазин села», «Вулиця кращого благоустрою», «Краща адміністративна будівля», «Зразковий двір».

Звання «Кращий магазин села» присвоюється власнику та співвласникам магазинів та відповідають таким умовам:

1.1. Магазин має привабливий вигляд.

1.2. Конструктивні елементи (фасад, покрівля, віконні та дверні блоки) утримуються в зразковому технічному та санітарному стані.

1.3. Огорожа території має естетичний вигляд, знаходиться в належному технічному та санітарному стані.

1.4. Двір і прилегла до магазину територія утримуються в чистоті та упорядковані, на прилеглій території здійснено озеленення (квітники, газони).

1.5. Наявність освітлення біля магазина.

1.6. Відсутні самовільно побудовані об’єкти.

вирішення проблем збору і вивезення сміття

1.7. Власником магазину своєчасно вноситься плата за комунальні послуги та передбачені законодавством податки на нерухомість і землю.

Конкурс на звання «Зразковий двір»

 1. Загальна частина

Конкурс на звання «Зразковий двір» проводиться з метою стимулювання власників будинків до покращення стану експлуатації будівлі, утримання в зразковому порядку дворової та прилеглої території, дотримання високої культури та громадського порядку. Підведення підсумків конкурсу проводиться комісією з вирішення питань, пов’язаних з проведенням конкурсів на звання «Кращий магазин села», «Вулиця кращого благоустрою», «Краща адміністративна будівля», «Зразковий двір ».

Звання «Зразковий двір» присвоюється власнику та співвласникам домоволодінь, які не відносяться до елітних та відповідають таким умовам:

1.1. Будинок має привабливий вигляд.

1.2. Конструктивні елементи (фасад, покрівля, віконні та дверні блоки) утримуються в зразковому технічному та санітарному стані.

1.3. Огорожа території має естетичний вигляд, знаходиться в належному технічному та санітарному стані.

1.4. Постійно двір і прилегла до будинку територія утримуються в чистоті та упорядковані, на прилеглій території здійснено озеленення (квітники, газони).

1.5. Власниками будинку своєчасно вноситься плата за комунальні послуги та передбачені законодавством податки на нерухомість і землю.

1.6.вирішення проблем збору і вивезення сміття, утилізація органічних відходів та продуктів життєдіяльності домашньої худоби і птиці.

1.7. Відсутність порушень правил благоустрою та пожежної безпеки.

1.8. Додаткові естетичні переваги садиби (освітленість подвір’я, дизайн, декор, наявність та обладнання місця для відпочинку тощо)

Конкурс «Вулиця кращого благоустрою»:

 1.1.Наявність вуличного комітету;

1.2.Санітарний стан вулиць, відсутність сміття в місцях загального користування.

1.3.Стан озеленення вулиці.

1.4.Стан прилеглої території, тротуарів, бордюр, огорож, клумб, їх зовнішній вигляд.

1.5. Стан фасадів будинків, огорож домоволодінь.

1.6. Вирішення проблем збору і вивезення сміття.

1.7. Участь жителів вулиці в проведенні суботників з прибирання та благоустрою вулиці, активність жителів.

1.8. Відсутність порушень правил благоустрою та пожежної безпеки.

Конкурс «Краща адмін. будівля»:

1.1. Кількість зелених насаджень (квітів, вазонів з квітами).

1.2. Відповідний санітарний і технічний стан будівлі.

1.3. Стан проїздів на приадмінбудинкову територію.

1.4. Дизайн об’єкта.

1.5. Відсутність порушень правил благоустрою та пожежної безпеки.

1.6. Освітлення подвір‘я та периметра будівлі.

1.7. Відсутність бур’янів на клумбі, газоні та прилеглій території.

1.8. Вирішення проблем збору і вивезення сміття

1.9. Наявність декоративних елементів благоустрою (огорожі клумб, естетичні елементи архітектури та дизайну).

Заохочення:

 1. Нагородження переможців конкурсу проводиться в урочистій обстановці в день святкування Дня села. Нагородження переможців конкурсу проводить сільськийголова.
 2. Кращому магазину, працівниками якого виконуються умови цього Положення, присвоюється звання «Кращий магазин села».

2.1. При підведенні підсумків конкурсу власнику магазину оголошується «Подяка» виконавчого комітету Тягинської сільської ради.

 1. Переможцю конкурсу на звання «Зразковий двір » вручається Диплом, пам’ятна табличка, яка кріпиться на фасаді будинку.
 2. Допускаються додаткові заохочувальні призи від спонсорів конкурсу та за кошти сільського бюджету для всіх його учасників.
 3. Інформаційне забезпечення конкурсу.

Про організацію та результати проведення конкурсу конкурсна комісія інформує населення через Інтернет – сайт та в засобах масової інформації.

 

Секретар сільської ради                                                  Т.М.Косточко

 

Голові Тягинської сільської ради

Пономаренко Раїсі Миколаївні

___________________________

П.І.Б.

___________________________

адреса

___________________________

телефон ____________________

 

ЗАЯВА

Прошу Вас зареєструвати мене учасником конкурсів  до Дня села у номінації «Кращий магазин села» .

 

дата                                                      підпис

 

 

Голові Тягинської сільської ради

Пономаренко Раїсі Миколаївні

___________________________

П.І.Б.

___________________________

адреса

___________________________

телефон ____________________

 

ЗАЯВА

Просимо  Вас зареєструвати нас учасником конкурсів  до Дня села у номінації «Краща адміністративна будівля» .

 

дата                                                      підпис

 

 

 

Голові Тягинської сільської ради

Пономаренко Раїсі Миколаївні

___________________________

П.І.Б.

___________________________

адреса

___________________________

телефон ____________________

 

ЗАЯВА

Прошу Вас зареєструвати мене  учасником конкурсів  до Дня села у номінації « Зразковий двір».

дата                                               підпис


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

«Про місцеві податки і збори на 2019 рік »

Розробник проекту – виконавчий комітет та постійні депутатські комісії Тягинської

сільської ради

Розробник аналізу регуляторного впливу – Тягинська сільська рада

Проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік » передбачає встановлення:

– податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової

нерухомості та для об’єктів нежитлової нерухомості, транспортного податку, туристичного

збору, збору за місця для паркування транспортних засобів, єдиного податку, земельного податку.

– розмірів місцевих податків і зборів та бази оподаткування;

– розмірів ставок місцевих податків і зборів та бази оподаткування;

– порядку обчислення сум податків, правил і строків їх сплати.

Запропонованим регуляторним актом передбачається зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, сприяння соціально-економічного розвитку Тягинської сільської ради та поповнення дохідної частини місцевого бюджету.

 

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднений на офіційному сайті Тягинської сільської ради tiahynka- sr.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб їх об’єднань в місячний термін з дня опублікування за адресою:74330 Бериславський район, Херсонська область, с.Тягинка, вул.Вишнева, буд.1, Тягинська сільська рада

тел. 46-2-15


ПОВІДОМЛЕННЯ

24 березня 2018 року о 10 годині в актовому залі Тягинської загальноосвітньої школи I-IIIступенів Бериславського району Херсонської області за адресою  вул. Поштова,5в с. Тягинка Бериславського району Херсонської області відбудеться громадське слухання щодо будівництва артезіанської свердловини за адресою: с. Тягинка вул. Вишнева.

Просимо всіх громадян с. Тягинка прибути за адресою для слухання та вирішення даного питання.

КП «Тягинська комунальна дільниця»


До уваги землевласників та землекористувачів

Повідомляємо що згідно Податковому кодексу України, статті 289, пункту 289.3, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік становить 1,0.

Водночас повідомляємо, що станом на 01.01.2018 року нормативна грошова оцінка одиниці площі ріллі по Херсонській області становить 24 370,45 грн. (двадцять чотири тисячі триста сімдесят гривень 45 коп.) відповідно до Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 23.05.2017 року № 262, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.05.2017 за № 679/30547, що набув чинності з 23.06.2017року.


оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії із земельних питань

 Особам, які бажають взяти участь у конкурсі необхідно подати наступні документи:

 1. заява про участь у конкурсі;
 2. заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 3. дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 4. копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
 5. декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання корупції”.
 6.  копія документа, який посвідчує особу;
 7. ідентифікаційний код
 8. копія військового квитка (для військовослужбовців або військово-  зобов’язаних).
 9. Довідка про медичний огляд.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою,  затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 (режим доступу: https://nazk.gov.ua).

Вимоги до учасників: громадянин України, базова вища освіта відповідного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем бакалавра, володіння державною мовою та вміння працювати на комп’ютері, стаж роботи землевпорядника не менше 1 року.

Документи подаються до Тягинської сільської ради (вул. Вишнева, 1, с. Тягинка). протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

На конкурс винесені питання з перевірки  знань  Конституції України,  ЗУ “Про службу в органах місцевого самоврядування”, ЗУ “Про запобігання корупції”, «Земельного кодексу» та ЗУ «Про оренду землі»

За додатковою інформацією звертатися до Тягинської сільської ради. Тел. 46-2-15


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення рішень «Про місцеві податки і збори на 2018 рік»

30.06.2017 року на засіданні 18 сесії сьомого скликання Тягинської сільської ради Бериславського району Херсонської області прийняті :

рішення № 160 «Про встановлення місцевих податків і зборів» ;

рішення № 161 «Про встановлення ставок земельного податку ».

З повним текстом рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Тягинської сільської ради tiahynka- sr.gov.ua та інформаційному стенді у приміщенні сільської ради за адресою: 74330 Бериславський район, Херсонська область, с.Тягинка вул.Вишнева, буд.1, Тягинська сільська рада тел. 46-2-15 


Тягинська сільська рада

відповідно до ст.10  Закону України «Про службу
в органах місцевого самоврядування»

obyava


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

«Про встановлення ставок земельного податку

Розробник проекту – виконавчий комітет Тягинської сільської ради

Розробник аналізу регуляторного впливу – Тягинська сільська рада

Запропонованим регуляторним актом передбачається зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, сприяння соціально-економічного розвитку Тягинської сільської ради та поповнення дохідної частини місцевого бюджету.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднений на офіційному сайті Тягинської сільської ради tiahynka- sr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб їх об’єднань в місячний термін з дня опублікування за адресою: 74330 Бериславський район, Херсонська область, с. Тягинка вул. Вишнева, буд.1, Тягинська сільська рада

тел. 46-2-15


ОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

«Про місцеві податки і збори на 2018 рік »

Розробник проекту – виконавчий комітет Тягинської сільської ради

Розробник аналізу регуляторного впливу – Тягинська сільська рада

Проект рішення «Про місцеві податки і збори» передбачає встановлення:

– податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової

нерухомості та для об’єктів нежитлової нерухомості, транспортного податку, туристичного

збору, збору за місця для паркування транспортних засобів, єдиного податку.

– розмірів місцевих податків і зборів та бази оподаткування;

– розмірів ставок місцевих податків і зборів та бази оподаткування;

– порядку обчислення сум податків, правил і строків їх сплати.

Запропонованим регуляторним актом передбачається зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, сприяння соціально-економічного розвитку Тягинської сільської ради та поповнення дохідної частини місцевого бюджету.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднений на офіційному сайті Тягинської сільської ради tiahynka- sr.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб їх об’єднань в місячний термін з дня опублікування за адресою: 74330 Бериславський район, Херсонська область, с. Тягинка вул. Вишнева, буд. 1, Тягинська сільська рада

тел. 46-2-15


image-0-02-05-71af257c5ec863d2628ae8fcb1e1e054d28767dbd96aee4904c31bb02279aecc-V